Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
Październik 2019
P W Ś C P S N
« Lip    
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031  

Kupno mieszkania

    Każdy kiedyś „dorasta” to tego żeby wyfrunąć z gniazda rodziców i pójść „na swoje”. Pojawia się pytanie gdzie chcę mieszkać, w jakiej dzielnicy, czy sąsiedzi będą na poziomie, czy nie będzie to dla mnie za duże wyzwanie? Same pytania zero odpowiedzi. Często pierwszym krokiem jest obejrzenie wszystkich stron internetowych poświęconych mieszkaniom. Kiedy się już w końcu decydujemy musimy pomyśleć o kredycie, znowu zaczynają się przeglądania stron, który bank wybrać, gdzie marża będzie mniejsza, co to jest stopa procentowa i dlaczego powinienem się tym przejmować? Kolejne pytania.
    Idziemy więc z pękającą od pytań głową do doradcy finansowego, może on coś nam podpowie, może naprowadzi lub lepiej wybierze za nas. Kiedy już doradca finansowy wyjaśni nam co mamy robić i w jakiej kolejności, ,zabieramy się do działania. Najpierw pracodawca oświadczenia o zarobkach z ostatniego kwartału lub półrocza. Następnie wypełnianie wniosku o kredyt, sprawdzanie wszystkich dokumentów czy aby posiadamy kopie dowodu osobistego, odpowiadamy na 100 tyś. pytań aby w końcu złożyć wniosek. Kolejny etap szukanie mieszkania, oglądamy, zwiedzamy, pytamy znajomych, pytamy samych siebie czy to jest aby na pewno to? 3 pokoje czwarte piętro do kompletnego remontu – melina za przystępną cenę. Mówimy sobie będzie dobrze tu zrobię tak a tu inaczej i będzie tak jak elegancko. Podpisujemy umowę przedwstępną oczywiście przeczytaną od deski do deski, sprawdzamy księgi wieczyste, akty notarialne i stan techniczny mieszkania. Wszystko jest dobrze, parafka na każdej stronie i myślimy że po wszystkim a to dopiero początek. Nieprzespane noce z pytaniem w głowie czy dadzą mi ten kredyt czy nie stracę zaliczki, czy na pewno dobrze zrobiłem? W końcu po miesiącu jest wiadomość mam kredyt, umawiam się z notariuszem, godzina i akt podpisany. Nie mogę w to uwierzyć jestem „właścicielem” mieszkania. Jeszcze tylko odebrać klucze i mogę świętować że przez następne 30 lat będę je spłacał. Teraz remont i zabawa w budowlańca.

Mieszkania na sprzedaż Gdynia

Home standing to termin określający wszelkiego rodzaju zabiegi marketingowe, które mają na celu takie zaprezentowanie domu lub mieszkania w Gdyni, aby było ono jak najbardziej atrakcyjne dla potencjalnego kupca. Przygotowanie w odpowiedni sposób mieszkania na sprzedaż Gdynia na przybycie potencjalnych klientów jest ważne, bo często w podejmowaniu decyzji konsumenckich liczy się impuls i pierwsze wrażenie. Dlatego warto zadbać o pozytywne pierwsze wrażenie grając takimi czynnikami jak oświetlenie, kolory, warto aby w domu było czysto i aby ładnie pachniało. Zapach to coś niedocenianego w marketingu. A tymczasem to właśnie zapachy należą do tych bodźców, które są odbierane przez najstarsze ewolucyjnie ośrodki w mózgu. Dlatego stosowanie dobrego zapachu w domu, zapachu który przyciąga jest niesamowicie korzystne i pozwala potencjalnym wynajmującym lub potencjalnym kupcom zapamiętać głębiej mieszkanie. Home standing to taka metoda marketingowa, która wymaga poniesienia niewielkiej ilości kosztów, a jest niesamowicie skuteczna, dlatego techniki jej stosowania są bardzo rozbudowane.

Wszak nie sztuką jest wpakować mnóstwo środków na reklamę – sztuka to stworzyć reklamę skuteczną, która jest tak zwanym samograjem. Jak zrobić dobre wrażenie na kupującym? Trzeba wczuć się w to co on może uważać na temat mieszkania dla młodych gdańsk, czyli spójrzmy na powierzchnie, które chcemy wynająć krytycznym okiem. Kupujący kierują się emocjami, dlatego i my powinniśmy spojrzeć na mieszkanie emocjonalnie. Poprawmy ustawienie kwiatków, wyczyśćmy te elementy wyposażenia, które są dla nas na co dzień niewidoczne i które pomijamy zazwyczaj przy dekorowaniu wnętrza. Pomieszczenia powinny być starannie wyczyszczone, powinniśmy usunąć z domu osobiste przedmioty, które niestety nie będą sprawiały pozytywnego wrażenia na potencjalnym kupcu. Warto aby poczuł się on jak u siebie już od pierwszych chwil. Jest to możliwe tylko jeśli wnętrz jest neutralne.

Comments are closed.