Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kupno mieszkania

    ,

Jak inwestować i w co

W obecnych czasach, gdy dużo mówi się o niestabilności finansowej banków, w których nasz kapitał bywa zagrożony, wielu inwestorów zastanawia się nad tym, gdzie najbezpieczniej jest ulokować swoje inwestycje.

Eksperci od nieruchomości twierdzą, że największy potencjał drzemie w nieruchomościach rolnych. Według nich w najbliższym czasie, ma nastąpić szybka ekspansja, wielu polskich miast. Mają się one ciągle rozbudowywać, powiększając swoje terytorium.

Dlatego w ich okolicach najlepiej jest nabyć grunty rolne. Warto śledzić aktualne plany rozwoju miasta, by móc przewiedzieć, to w jakim kierunku miasto będzie się rozwijało. Na takim rozwiązaniu można dodatkowo zyskać. Po pewnym czasie, może okazać się, że naszą ziemią interesują duże koncerny. A wtedy wartość gruntów rolnych znacznie wzrasta.

Warto zdecydować się na przetargi nieruchomości sprzedawanych przez komorników. Często przedmiotem licytacji jest ziemia, a więc nieruchomość, na której zyskać można całkiem sporo. Inwestor inwestując w ziemię, może na tym dodatkowo zyskać, na przykład otrzymując dotacje unijne, jeśli zdecyduje się na dzierżawę rolną tych terenów. Warto przemyśleć dokładnie inwestycje w nieruchomość rolną.

Comments are closed.