Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
maj 2024
P W Ś C P S N
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Kupno mieszkania

    ,

Kredyt na dom

Najczęściej nie mamy na tyle wolnej gotówki, więc musimy się postarać o kredyt. Jeśli kupimy mieszkanie, to ono w bardzo krótkim czasie będzie mogło na siebie zarabiać. Wystarczy trochę w nie zainwestować,. Odremontować, czy wymienić meble i można zamieszczać całkiem porządne ogłoszenie wynajmu. Często studenci potrzebują mieszalnia. Możemy im je wynająć i wtedy będziemy w bardzo dobrej sytuacji, z czynszu będziemy spłacać każdą ratę kredytu i jeszcze nam z tego coś zostanie.

Druga opcja jest taka, ze jeśli mieszkanie jest w centrum to czynsz ustalimy dość wysoki i spłacimy kredyt ie w trzydzieści lat, a w piętnaście. Kiedy nasze dzieci dorosną będziemy mogli im dać to mieszkanie nie będą miały kłopotów z ułożeniem sobie swojego życia.

Dodatkowe mieszkanie jest zawsze bardzo dobrą inwestycją, ponieważ inni ludzie zawsze będą chcieli od nas wynająć. A w razie jakiejś podbramkowej sytuacji będziemy mogli mieszkanie sprzedać. W każdy razie jest to nasza własność po spalaniu kredu bankowego i możemy z nią zrobić co tylko chcemy. Oczywiście zawsze warto bardziej inwestować w mieszanie, których wartość będzie się otrzymywała na dość stałym poziomie – na przykład kiedy lokalizacja będzie w centrum dużego studenckiego miasta. Powinniśmy więc czasami zaryzykować, żeby coś zarobić.

 

 

 

Dodaj komentarz