Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
czerwiec 2024
P W Ś C P S N
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Kupno mieszkania

    ,

Mieszkania dla młodych Poznań

Mieszkania dla młodych PoznańJeżeli jesteś już pewny swojej decyzji, że właśnie to a nie inne mieszkania dla młodych Poznań chcesz kupić wstrzymaj się z wpłaceniem pieniędzy. Sprawdź dokładnie, czy firma ma pozwolenie na budowę w tym miejscu bloku. Jeżeli wcześniej pokaże Ci to Twój deweloper upewnij się, że jest ona zgodna z planami. Gdy wpłacisz pieniądze za mieszkanie, które powstało bez zezwolenia zostanie one poddane rozbiórce. Więc należy wszystko sprawdzić, aby nie popełnić żadnego błędu.

Kolejnym etapem jest podpisanie umowy u notariusza i mieszkanie należy do Ciebie. Oczywiście jeżeli nie uregulowane zostały jakieś opłaty należy dokonać ich w jak najkrótszym czasie. Jak widomo wybudowanie bloku trwa trochę czasu. Uzbrój się w cierpliwość, a na pewno Twój wymarzony „kąt” wkrótce będziesz mógł umeblować i urządzić tak jak będziesz tego chciał. Nie zapomnij o odwiedzaniu budowy. Należy pilnować, czy wszystko idzie zgodnie z planem i nie będzie żadnych opóźnień w odbiorze mieszkania.
Jak zauważyliście kupno mieszkania nie jest prostą sprawą. Należy przemyśleć wszelkie „za” i „przeciw”. Nie zapomnijcie o sprawdzeniu powyższych kryteriów. Życzymy wszystkim miłego mieszkania w swoich wymarzonych „czterech kątach”.

Dodaj komentarz