Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
lipiec 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031  

Kupno mieszkania

    ,

Rynek nieruchomości kmercyjnych

Jak wynika z badan Polska jest jednym z najlepszych miejsc do inwestycji w nieruchomości komercyjne w Europie Środkowo- Wschodniej. Czym są nieruchomości komercyjne i na czym one polegają? To wszelkie lokale o charakterze nie mieszkaniowym takie jak biura, sklepy, całe galerie czy magazyny. Są one wynajmowane i na podstawie umowy najmu dzierżawca uzyskuje przychód.
Trend na inwestycje w ten typ nieruchomości można zauważyć w poczynaniach developerów. Coraz popularniejsze stały się lokale usługowe do wynajęcia powstające na terenach budowanych przez nich osiedli mieszkaniowych. Część zwrotu z inwestycji dostają w krótkim czasie przez sprzedaż mieszkań, natomiast zyski w dłuższej perspektywie czasu mają przynosić sklepy i punkty usługowe.
Korzyści z wynajmu lokali usługowych dostrzegają także wynajmujący. Przy wynajmie nie muszą się martwić o wszelkie kwestie związane z opłaceniem podatku, ubezpieczenia czy kosztów remontów i innych. Jedyne co do nich należy do opłacić wynajem.
Bardzo popularne jest też świadczenie usług z zakresu wynajmu lokali magazynowych. Wielu przedsiębiorców, którzy nie mają warunków do przechowywaniu towaru we własnym zakresie korzysta z możliwości wynajmu przestrzeni magazynowych.

Comments are closed.