Sonda

W co inwestujesz pod wynajem?

Zobacz wyniki

Loading ... Loading ...
kwiecień 2024
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  

Kupno mieszkania

    ,

Powiśle

1Wiele osób marzy o tym, aby móc zamieszkać we własnym domu. Jednak rynek nieruchomości jest w Polsce niepewny, mieszkania są drogie. Jeżeli jednak bardzo nam zależy na własnych czterech kątach, przyda się dobry developer. Zanim zdecydujemy się na kupno nieruchomości warto sprawdzić jakie mamy do wyboru lokalizacje. W Bydgoszczy bardzo modne stało się osiedle Powiśle. Nie jest to osiedle luksusowe, ale zostało zaplanowane przez rozsądnego developera, dlatego znajduje się na nim wszystko co przeciętna rodzina potrzebuje do życia.

Budownictwo jest nowe, a infrastruktura przemyślana. Choć Powiśle zaczęło być budowane ledwie kilka lat temu, już na osiedlu już są pierwsze sklepy, przedszkole, siłownie. Planowana jest też budowa szkoły i parku. Dzięki negocjacjom pomiędzy biurem developerskim, a radą miasta wkrótce na osiedle zaczną jeździć dwa nowe autobusy, które jeszcze bardziej usprawnią komunikację. Szukając mieszkania lub domu warto rozważyć osiedle Powiśle w Bydgoszczy. Zostało zaplanowane tak, aby dobrze się w nim żyło.

Poznajmy opinię kilku mieszkańców:

Zdecydowanie wygodnie się tutaj mieszka, oczywiście jak wszędzie są i tutaj pewne niedociągnięcia, jednak ogólnie całe osiedle oceniam na wielki plus

Marta Jurska

Brakuje mi jeszcze trochę bardziej rozwiniętej bazy usług, ale ogólnie jest ok a wiem że będzie lepiej.

Karol Czech

Dodaj komentarz